czlowieka-img-638.jpg

Jak przedstawiać siebie jako czlowieka mody

Jestem też ogromnie podekscytowany, by być możliwość pracy z marką jak Dapper (który robi wielki bramkarz od ponad dekady). Mamy najnowszy, największy, wszechstronny zespół projektowy w San Francisco, który jest sercem tego. Będę na mieszkaniu w Los Angeles i w Nowym Jorku z otoczeniem projektantów i ilustratorów.

Jestem projektantem i uwielbiam być projektantem; Myślę, iż tak dobrze się cieszy się mówić o projekcie. Uwielbiam pomysł współpracy z projektantami i markami … to naprawdę kreatywny proces.


https://www.jestmodnie.pl


Uwielbiam pomysł bycia siłą twórczą, myślę, iż jest wtedy nadzwyczaj istotne dla każdego procesu twórczego, by stworzyć własne pomysły, ponieważ daje ci szansę zobaczyć i usłyszeć, co toż jest tak kreatywne. Uwielbiam, że pracuję z ludźmi, którzy mają perspektywę kreatywną, która sprawia, że czujesz się zainspirowany.


https://modnyblog.pl


Jestem wielce optymistycznym facetem. Jestem pasjonatem sztuki, która uważa, iż jest miejsce na całe kreatywne typy na tym świecie. To jestem super pasjonatem mody i robi fajne rzeczy, i jestem dziewczyną, która dba o upoważnienie kobiet. Kocham wszystkich kreatywnych ludzi na tym świecie.

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola oznaczone są *